Piękniejszy dom, czyli jak znaleźć kupca na mieszkanie

Przeciętny czas potrzebny na sprzedaż nieruchomości w Polsce, wynosi ponad sto dni. Jak sprzedać mieszkanie w możliwie krótkim czasie? Dzięki niskobudżetowym metodom oferowanym przez Home Staging, powierzchnia mieszkalna zostanie właściwie przygotowana i nastawiona na błyskawiczną transakcję.

Co to jest Home Staging?

Mus z limonki   Kolor Roku 2011

Autor: Dulux
Źródło: Dulux

Home Staging polega na użyciu technik marketingowych, w połączeniu ze stylizacją wnętrzarską, w celu wzbogacenia oferty handlowej i skróceniu czasu sprzedaży nieruchomości. Usługa obejmuje niskobudżetowe działania wpływające na funkcjonalność, estetykę i lepszy odbiór nieruchomości przez osoby zapoznające się z ofertą.

Na tej stronie jest wiele użytecznych wiadomości, ale prędko sprawdź także inne szczegóły tu (http://malesapd.pl/). One również są bez wątpienia godne uwagi.

Odpowiednia aranżacja domu jest jednym z narzędzi Home Stagingu. Nie należy jednak utożsamiać usługi z szeroko rozumianą architekturą wnętrz. Rekomendowana strona: .

Elementy Home Stagingu przynoszą zysk obu stronom transakcji.

Myślisz, że ten materiał jest warty zainteresowania? Jeżeli tak, to niewątpliwie zainteresuje Cię też ta rekomendowana oferta, ponieważ odnosi się do zbliżonej tematyki.

Oferenci prezentują estetyczny produkt o dobrej jakości, a kupujący podejmują decyzję o kupnie, bogaci w pełną wiedzę o wartości nieruchomości.

Efekt bez trudu

Okna marki Roto

Autor: Roto Frank
Źródło: www.roto.pl

Bardzo często właściciele nie posiadają odpowiedniej perspektywy, by krytycznym okiem ocenić swoją nieruchomość, gdy podejmują decyzję o sprzedaży i wycenie. Nie znają także bieżących trendów i preferencji odbiorców. Oferty drogich domów i mieszkań, do których nie sposób wprowadzić się bez renowacji, nie cieszą się popularnością.

Znaczna część oferentów nie zdaje sobie sprawy, że nawet drobne inwestycje w podstawowe naprawy i wymianę zużytych elementów wyposażenia wystarczają, żeby klienci walili drzwiami i oknami. Dodatkowe źródło: .

Drobne usprawnienia i zmiany będące elementem Home Stagingu, stanowią idealną propozycję dla tych, którzy nie mają pomysłu jak sprzedać dom oraz jak szybko sprzedać mieszkanie. Zawodowi Home Stagerzy posiadają wiedzę o najmodniejszych trendach na rynku nieruchomości i doświadczenie w zarządzaniu projektami, przy równoczesnym wzięciu pod uwagę czynnika ekonomicznego.