Co zrobić jeśli znudziły Ci się popularne tynki?

W przypadku gdy opatrzyły nam się równe ściany, dekoracyjne tynki i tapety, niezwykłym pomysłem na nadanie wnętrzu nowego wyglądu będzie klinkier. To oryginalna ozdoba nie tylko salonu, lecz także może znaleźć zastosowanie w reszcie pomieszczeń naszego domu. Jeden z najczęściej stosowanych w ostatnich latach materiałów wykończeniowych. Klinkier możemy położyć całościowo, lub na fragmentyIdealnie odnajduje się zarówno w wyrafinowanych, jak i prostych projektach.

cegły

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki zastosowaniu produktu, dane nam jest swobodnie oddzielać poszczególne strefy funkcjonalne w mieszkaniu. W przypadku gdy salon jest połączony z jadalnią, okładzina podkreśli granice części, w której jemy. Podobny trick znajdzie rozwiązanie również w dużych pokojach dziennych, gdy potrzebujemy oddzielić strefę w której pracujemy od miejsca wypoczynku.

Zobacz, że proponowana witryna zawiera użyteczne informacje, które są ważne – one Cię niewątpliwie całkowicie wciągną. Wejdź tutaj!

Ale zanim zdecydujemy się na ściany z klinkieru, powinniśmy przemyśleć styl, który preferujemy a także to czy zależy nam na chłodnych czy też ciepłych odcieniach. Najlepsza oferta cegieł klinkierowych – rozwiązania w kategorii klinkier.

Dodatkową korzyścią ze stosowania cegieł klinkierowych jest zabezpieczenie ścian przed zniszczeniami i zabrudzeniami, co stanowi ważny atut w często użytkowanych miejscach, takich jak domowe salony, hole czy restauracje. Z uwagi na walory dekoracyjne oraz odporność na długotrwałe działanie wysokich temperatur, klinkier jest powszechnie wykorzystywany jako okładziny do kominków, dzięki czemu uzyskują charakter nowatorski i modny.

Przeczytaj ten ciekawy artykuł a jeśli interesuje Cię więcej danych na prezentowany temat to odkryj więcej tu (https://dekorianhome.pl/farby-poliuretanowe) – znajdziesz więcej danych na to zagadnienie.

Pokuśmy się na to rozwiązanie a bez wątpienia będziemy zadowoleni z podjętej decyzji.

cegły

Autor: Chilanga Cement
Źródło: http://www.flickr.com

Z racji, iż klinkier posiada dużo zalet – niewątpliwą urodę, ponadczasowość i niezmieniona przez lata barwa, znajduje wykorzystanie na ścianach elewacyjnych (porady budowlane). Dom z klinkieru to przede wszystkim ponadczasowa elegancja i styl, natomiast subtelna kolorystyka połączona ze szlachetnym materiałem sprawia, że wykończony w ten sposób dom nigdy się nie zestarzeje. Elewacje z tego materiału są nieco droższe od popularnych tynków, lecz trwają dumnie przez pokolenia.