Niezawodne murowanie w rewelacyjnym systemie. Spróbuj tego sposobu, a poczujesz różnicę

Całe szczęście, że istnieją ciekawe systemy, które gwarantują łatwiejsza i bardziej wydajna pracę.Takie rozwiązania doskonale sprawdzają się zwłaszcza w budownictwie. Podążając tym tropem, wznoszenie ściany w systemie Porotherm jest znacznie prostsze niż użycie do tego pustaków ceramicznych czy cegieł.

Murarz

Autor: Jamiecat *
Źródło: http://www.flickr.com

Murarz używający tego systemu nie musi się dokształcać, nie potrzeba mu dodatkowych kwalifikacji, a praca którą ma do wykonania jest stosunkowo prosta. Warto sprawdzić murowanie w systemie porotherm, by cieszyć się świetnym efektem, oszczędnością czasu i najwyższą efektywnością.

Na początek warto wiedzieć, że podobnie jak w pozostałych technologiachrównież przy potrzebie wznoszenia ścian w systemie Porotherm istnieją zalecenia montażowe. Należy ich przestrzegać, ponieważ pozwalają one na wykorzystanie wielu technologicznych atutów, a przede wszystkim sprawnej i szybkiej realizacji.Co więcej, ściana z pustaków Porotherm tworzona jest z elementów większych niż pustaki tradycyjne. To wielka zaleta, gdyż dzięki temu, że materiały do budowania są większe to gwarantuje, że pracę możemy wykonać szybciej.

Budowlańcy

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Znacznym ułatwieniem jest także to, że pustaki Porotherm nie potrzebują zaprawy w spoinach pionowych, a to dlatego, że system Porotherm posiada nowoczesne połączenie na pióro i wpust. Wykonanie ściany o wymiarach jeden metr kwadratowy z pustaków Porotherm zajmie około godziny. To naprawdę niezły wynik, budowla ta trwa trwa krócej niż w innych technologiach. To przede wszystkim dzięki większym rozmiarom pustaków, ale także duża rolę odgrywa tutaj nowoczesna technologiach, czyli połączenie na pióro i wpust. Przypomnijmy,że to rozwiązanie eliminuje konieczność tworzenia spoin pionowych.

Przeczytaj bez wahania ten udostępniony tutaj (https://styro-papa.pl/pl/kontakt/) materiał. Przedstawia on podobną tematykę, zatem na pewno też będzie według Ciebie warty poznania.

Jeden mater kwadratowy to więc tylko szesnaście pustaków i cztery spoiny poziome.

Pomocne podczas wykonywania zadania okażą się również gotowe belki nadprożowe i inne dostępne i bardzo funkcjonalne elementy systemu Porotherm. To naprawdę fantastyczna technologia. Jeśli cenimy swój czas, swoją energię, a ponadto lubimy efektywność to nie powinniśmy się za długo zastanawiać. Zyskujemy więc podwójnie- nasza praca jest efektywniejsza a czas działania znacznie się skraca.

Nie wahaj się: przejdź do serwisu żywice odlewnicze, by otrzymać uzupełniające informacje na prezentowany w artykule temat. Czekamy z niecierpliwością na twą opinię!

Coraz więcej osób przekonuje się do tej nowoczesnej technologii.