Stać cię na kredyt.

Zgodnie z powiedzeniem raz na wozie, raz pod wozem, dobra materialne są, a czasem ich brak. Dotyczy to każdego z nas i z pewnością niejeden z nas, przynajmniej raz w życiu myślał nad wzięciem pożyczki czy kredytu.

Pieniądze, Euro

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Szybka gotówka na nieplanowane potrzeby.Nieplanowany ślub syna, zepsuta pralka i nagła potrzeba gotówki gotowa. Nie zawsze wtedy możemy liczyć na rodzinę, w takich chwilach rozwiązaniem mogą się okazać chwilówki bez bik. Ich zaciągnięcie jest bardzo szybkie i pozbawione nadmiaru formalności, u większości pożyczkodawców wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach.

Kredyt na wycieczkę czy remont (zobacz też: remont dachu płaskiego) – garść informacji o kredytach gotówkowych.Kredyty gotówkowe (np. z oferty Optimal Finance) są idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy pieniędzy na dowolny zakup. Kredytodawca nie wpisuje się w księgę wieczystą mieszkania, co ma swoje dobre i złe strony – nie trzeba się martwić o hipotekę ale równocześnie mamy wyższą prowizję i kredyt będzie nas więcej kosztował.

BIK – co zrobić jeśli nam nie sprzyja?.Biuro Informacji Kredytowej, potocznie zwane BIK, jest instytucją sektora bankowego mającą na celu skontrolowanie rzetelności kredytobiorców, którzy z kredytów korzystają lub mieli kredyt.

monety

Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com

Mamy w ten sposób informację o tym, czy kredyt był regularnie spłacany, a także o zaległościach i ich kwocie. Jeżeli zatem miały miejsce kiedyś, trudności ze spłatą kredytów czy pożyczek, to bardzo prawdopodobnie, że jesteśmy w BIKu i nie dostaniemy w banku kredytu. Jest i na taką sytuację rozwiązanie.

Pomoc dla zadłużonychWyjściem mogą być pożyczki bez sprawdzanie w bik I krd, oferowane są one przez wiele pozabankowych instytucji i przedsiębiorstw pożyczających środki finansowe. Procedura udzielania takich pożyczek jest uproszczona i ogranicza się zwykle do umowy. Zanim jednak zdecydujemy się na pożyczki pozabankowe dla zadłużonych, pamiętać należy aby przed podpisaniem dokumentów z uwagą przeczytać umowę.

Trudności finansowe mogą się zdarzyć każdemu z nas. Zanim jednak zdecydujemy się na zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu czy pożyczki pamiętajmy aby nie przeceniać naszych możliwości finansowych i uważnie czytać umowy.

Zaintrygował Cię ten wpis? Chcesz kolejne? Wobec tego jesteśmy w witrynie (https://www.eremit.pl/kamien-elewacyjny/) – trzeba kliknąć w podany link i przeglądać nowe opisy.

Pozwoli nam to uniknąć niedomówień i nieprzyjemnego zaskoczenia w przyszłości.