Jak ozdobić mieszkanie za pomocą drabiny? To banalne – sprawdź!

Kilka dni temu zadzwoniła do mnie kuzynka. Jest teraz na etapie urządzania mieszkania, a wiedząc, że piszę stronę WWW na ten temat chciała poprosić o radę. Planuje bowiem kupno drabiny ozdobnej do mieszkania.

Zaskoczyła mnie całkowicie takim koncepcją na wykończenie mieszkania. Dlatego, że nie lubię kiedy ktoś wie więcej niż ja – w szczególności gdy chodzi o wnętrzarstwo, tym samym postanowiłam zgłębić temat. Dużo oryginalnych koncepcji

odnowienie starych mebli

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

z taką drabiną z drewna odnalazłam na stronie – poznaj tutaj.

Z pewnością przyda Ci się dobra witryna (https://artimbo.pl/ploty-aragon,g26.html), jeśli masz zamiar poznać więcej wiadomości na ten temat. Zapraszamy zatem, abyś kliknął w podany link.

Zaskoczono mnie, a aranżacje bardzo ciekawie wyglądały. Planuję również postawienie takiej drabiny u siebie w korytarzu. Może posłużyć za oryginalny wieszak, albo półkę (jak kto woli) na buty – świetnie prezentują się nań zawieszone szpilki i buciki na obcasiku. Najciekawszą dla mnie aranżacją drabiny z drewna jest w mojej opinii przywieszenie jej w kuchni pod sufitem.

Kiedy już przestudiujesz ten wpis, nie mniej absorbująca będzie ta polecana treść, ponieważ ma zbliżone informacje na omawiany temat.

Rewelacyjna koncepcja! Po zahaczeniu o szczebelki haczyków, można podwiesić na górze garnki, patelnie czy chochelki. Tym samym te bibeloty nie zajmują nam przestrzeni w szafkach i mamy je zawsze pod ręką.

Drabinę znajdziemy w każdym markecie z budowlanką czy narzędziami. Jednak polecamy również odwiedzić pchle targi, lub zapytać sąsiada, czy nie ma jakiejś leciwej, niepotrzebnej drabiny. Jeśli już ją zdobędziemy wystarczy ją wyczyścić z nieczystości, wyszlifować papierem ściernym i pomalować kolorową farbą, bądź przeźroczystym impregnatem – wszystko zależy od tego, na jakim efekcie nam zależy – więcej zobacz na . Starą drabinę z drewna możemy zarówno powiesić pod sufitem, jak zamontować przy ścianie w którymś z wnętrz.