Wydaje ci się, że szary kolor ścian w mieszkaniu jest nieinteresujący? Sprawdź z czym można łączyć szary kolor!

Szarości zdecydowanie nie są moją ulubioną kolorystyczną wersją pomieszczeń. Jednak stylizacje w tych odcieniach są niezwykle często spotykane w prasie i stronach WWW poświęconych kwestiach wykończenia i aranżacji wnętrz.

Szarości są uznawane za stylowe, rewelacyjnie nadają się do pokoju dziennego, sypialni czy aneksu kuchennego.sprawdź tu wymiary płaskowników wymiary płaskownikówRównie efektywnie będzie wyglądać jedna ciemna ściana w pokoju dziennym. Szarość ścian możemy skontrastować z bielą mebli, albo ich czernią. Pomimo tego, że te odcienie są stonowane barwy, z powodzeniem stosować je można przy aranżacji przytulnego wnętrza.

stonowane wnętrza

Autor: Tessa Sheremeta
Źródło: http://www.flickr.com

Komplet zależy od tego, jakich bibelotów użyjemy. Dużo ciekawych inspiracji odnajdziesz na .

Najbardziej lubiane złączenie kolorystyczne to złączenie szarych barw z beżami i odcieniami waniliowego koloru. Twierdzę je za w 100% najfajniejsze, tworzące bardzo miłą, pozytywną przestrzeń. Dwie szare ściany zalecam zestawić z dwoma w odcieniu capucino. Do tego dobierzmy panele w delikatnym odcieniu, może być również to koncepcja podłogi z drewna. Ładnie będzie na niej wyglądał gruby dywan z frędzlami. Możemy wybrać wzór o jednolitym kolorze, a możemy pomarzyć o dwu, albo trzykolorowej kompozycji.

Do szarych ścian świetnie będą pasowały różne dodatki ze stali. Możemy pomyśleć również o srebrnych wazach, czy półmiskach. Z ostrożnością wybierajmy kolory. Uważam, że idealnie może rozweselić przestrzeń jeden wielki mebel, np. oryginalny wiszący fotel, albo hamak – sprawdź na blogu. Będzie to doskonałe miejsce do relaksu i wypoczynku. Pamiętajmy, by zaraz przy nim był mały stolik kawowy, talerzyk z ciastkiem i książkę.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę tym ciekawym wpisem? Świetnie. W takim razie zapraszamy – kliknij w link frez faba i przenieś się do kolejnej witryny po szczegóły.