W publicznych toaletach odnajdziemy mnóstwo interesujących rozwiązań

Ludzie odpowiedzialni za wyposażenie publicznych toalet bardzo często stają przed trudnymi decyzjami. Niektóre rozwiązania mogą się wydawać mniej kosztowne, jednak w dłuższym okresie ich eksploatacje kosztuje o wiele więcej.
Artykułem, który prawie zawsze odnajdziemy w toalecie publicznej jest elektryczna suszarka do rąk.

Pracownik

Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com
Posiada ją mnóstwo miejsc, jednakże niektóre wciąż stosują pojemniki na papierowe ręczniki. Oczywiście te pojemniki metalowe – (producent pojemników metalowych) są o wiele mniej kosztowne, a przy kupowaniu wiele osób właśnie tym się kieruje. Jeśli jednakże przyjrzymy się kosztom użytkowania, to przekonamy się, że suszarka do rąk będzie o wiele bardziej opłacalna. Po pierwsze nie produkuje jakichkolwiek śmieci, ponadto nie wymaga ciągłego kupowania kolejnych artykułów, jak to się dzieje w wypadku aparatów na ręczniki papierowe. Warto więc stracić trochę więcej pieniędzy na początku, by w przyszłości sporo oszczędzić – wejdź na impeco.pl.
Lato

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
suszarka do rąk

Autor: Maestro_AU
Źródło: http://www.flickr.com
W toaletach publicznych można także czasami znaleźć lampy owadobójcze.

Nie zwlekaj! Namawiamy – kliknij po więcej (http://www.invado.pl/drzwi-wewnetrzne/zabudowa-oscieznicy-metalowej) w hiperłącze i czytaj do woli. Opublikowaliśmy tam dla Ciebie wiele interesujących wpisów.

Jest to świetnie rozwiązanie, zwłaszcza na letnie dni, by pozbyć się much czy innych szkodników, które roznoszą zarazki. Owe urządzenia są małe oraz da się je zainstalować praktycznie wszędzie, a zatem nie będzie z nimi problemu. Ich skuteczność jest wyjątkowo wysoka, a koszt eksploatacji niewielki – lampy owadobójcze.

Owe lampy owadobójcze emitują światło ultrafioletowe, które przyciąga owady nawet z kilkudziesięciu metrów, a zatem starczy jedna lampa na całą toaletę.
Okazuje się, że dzisiejsze publiczne toalety mogą posiadać bardzo wiele użytecznych rozwiązań, które zupełnie nie muszą być niesłychanie kosztowne.