Praktyczne szafy do salonu i nie tylko

Urządzając mieszkanie na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że nie będzie to na wieczność. Nasze smaki się zmieniają i po jakimś czasie okazuje się, że nie jesteśmy w stanie już patrzeć na nasze mieszkanie, tak strasznie nas wszystko w nim mierzi. Jeżeli jesteśmy amatorami dekoratorstwa i nieustannie śledzimy nowości w dziedzinie dekoracji wnętrz, to co chwilę pragniemy coś odmieniać w naszym domu. Na pewno nie wszyscy mamy sposobność wymieniania wszystkich mebli w każdym roku, ale pomysłowi ludzie zawsze sobie jakoś poradzą.

Regał, szafa na rower

Autor: Byografia
Źródło: home-reviews.com

Znajdzie się wiele pomysłów na to, by w prosty sposób odmienić wystrój naszych pomieszczeń. Jednocześnie, możemy to uczynić całkiem małym kosztem. Nie od dzisiaj wiadomo, że diabeł jest ukryty w szczegółach i to właśnie na nich należy się skupić, jeśli zamierzamy odmienić charakter naszego domu. Najprostszym sposobem na odświeżenie wystroju jest przemalowanie ścian na zupełnie inny kolor. Zmieńmy całkowicie koncepcję stylistyczną. Jeżeli do tej pory lubowaliśmy się w pastelowych odcieniach, tym razem spróbujmy się zabawić żywszymi kolorami. Wówczas zmiana będzie bardziej zauważalna.

Jesteśmy w stanie odmienić charakter mieszkania, zmieniając takie dodatki jak firanki, serwety, czy ramki na ścianach lub akcesoria ogrodzeniowe neofence poszczególne części mebli ( sklep internetowy). Moc tkwi w kolorze.Możemy zaszaleć i wprowadzić kolorystyczny chaos w naszym domu, a można również zdecydować się na uzupełniające się tonacje. Z pewnością nie wszystkich stać od razu na to, by zmienić wszystkie meble. Ale możemy nabyć specjalną folię w dowolnym odcieniu i okleić nią szafki. To bez wątpienia sprawi, że nasze mieszkanie nabierze całkiem innego charakteru.

Wytartą sofę można obić wzorzystą tkaniną (fantastyczne wzory – ). Kupmy albo uszyjmy własnoręcznie pasujące do niej poduchy, które zaakcentują jej nowy charakter. Powyrzucajmy z mieszkania wszelkie niepotrzebne dekoracje. Trzymajmy się złotej zasady- im mniej, tym korzystniej. Poszukajmy niebanalnych dekoracji, które naprawdę będą pasować do danego wnętrza. Nie trzeba wydawać na to majątku. Takie drobiazgi z duszą możemy znaleźć na targu staroci, gdzie zapłacimy za nie grosze.

Posted in Bez kategorii