Razem z projektantem uda Wam się bez wątpienia stworzyć projekt domu jednorodzinnego na maleńką, bądź wąską parcelę

Biuro architektoniczne to miejsce, które powinniśmy odwiedzić wkrótce po zakupie działki. Rozumie się samo przez się, że żadna osoba nie powiązana z tą specjalizacją nie będzie miała właściwych umiejętności, aby piastować pieczę nad całą budową.

bukowe osiedle

Źródło: http://www.psgdeweloper.pl/wizualizacje
ładowarki

Autor: Frerk Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
Projektant to osoba, która zna podstawy budownictwa, a dodatkowo jest specem, jeśli chodzi o planowanie domów na różnych działkach.

O ile uda nam się nabyć dużą działkę w obrysie kwadratu albo prostokąta to nie będziemy mieli większego problemu, albowiem niemal każdy z dostępnych projektów domu jednorodzinnego będzie najodpowiedniejszy. Jeśli ciekawią nas z kolei domy na za wąską działkę to jesteśmy w stanie mieć nieco większy szkopuł z ich odnalezieniem. W związku z tym warto byłoby w takim przypadku skontaktować się z architektem, który przygotuje dla nas indywidualny projekt. Naturalnie będzie to trochę kosztowniejsze, jednak musimy pamiętać, że nie jest to takie banalne, więc specjalista będzie musiał na to przeznaczyć trochę czasu. Gdy Twoja działka ma wyłącznie 6-8 ha to wówczas projekty małych domów winny być dla Ciebie idealne. Nie ulega kwestii, iż powinieneś zapomnieć o tym, że będziesz miał wielki ogród, niemniej jednak ciekawy dom na pewno uda Ci się wybudować.

Ona jest niesamowicie niebanalna – szczerze zalecamy tę ofertę. Jeśli masz chęć poszerzyć obszar swojej wiedzy na taki temat, to kliknij ten link.

W pierwszym momencie możesz oczywiście zobaczyć dostępne prototypy domów, natomiast finalny projekt warto byłoby skonsultować z konstruktorem.

Wiosna się zbliża, zatem dobrze byłoby przeanalizować temat już teraz. W tej chwili są promocje na rozmaite materiały budowlane, zatem może to rewelacyjny termin.