Przy wykańczaniu mieszkania jedną z ważniejszych rzeczy będzie wybór idealnej dla nas podłogi

Nieistotne, czy mamy zamiar zamontować podłogi z drewna, czy przykładowo popularne teraz winyle, to zapewne trzeba w pierwszej kolejności postawić na jakość.

warsztat

Autor: Rintal Polska
Źródło: Rintal Polska

Podłogi w mieszkaniu montuje się na wiele lat — niekiedy nawet dla kolejnych pokoleń. Należy więc szukać producenta, który wystarczająco długo funkcjonuje na rynku, by dać wiarę jego wskazówką. Taką firmą wydaje się być belgijski QuickStep. Działają od 1960 roku, zatem naprawdę jest to już fragment pięknej historii. Spółka często wprowadzała do sprzedaży nowatorskie pomysły — przykładowo metodę zatrzaskiwania się ze sobą desek, tak żeby nikt nie musiał ich do siebie kleić. To była niesamowITa rewolucja w świecie montażu podłóg. Dzisiaj producent jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające osoby. Na ich stronie w sieci można znaleźć propozycje podłóg tradycyjnych oraz nowoczesnych i nietypowych. Także odcień czy wielkość płytek będą naszym wyborem.

Chcemy zaprezentować Ci następny nasz wpis – mamy nadzieję, że Ci się spodoba. Aby go przejrzeć, najedź na link tutaj (http://normbud.pl/) i już.

Zatem nic nie powinno zakłócić nam tego, aby usiąść przed komputerem i z ciekawością obejrzeć ofertę. Jeśli nie jesteśmy przekonani, jak dana podłoga będzie się prezentowała w naszym domu, to może należy zamówić próbkę. Jest ona dosyć tania, a wtedy będziemy mogli dokonać po prostu świadomego oraz przemyślanego wyboru. Na podłogi tego producenta otrzymamy 25 lat gwarancji.

Prócz samych podłóg będziemy mogli także w zestawie nabyć listwy i podkłady. Tak, aby wszystko razem tworzyło idealną oraz piękną całość. Przedsiębiorstwo oferuje też produkty do pielęgnacji podłóg.