Pustaki Porotherm mamy szansę wykorzystać do zbudowania każdej ściany

Kiedy pragniemy, by dom, który właśnie planujemy postawić okazał się energooszczędny, to trzeba się zastanowić, jakie pustaki ceramiczne powinniśmy zastosować do ustawienia jego ścian. Coraz częściej eksperci przekonują, że pustaki Porotherm są nie tylko najbardziej trwałe i mocne, lecz równocześnie mają najlepszą akumulację ciepła i możliwość oddychania, więc nie tylko będą zatrzymywały ciepło we wnętrzu domu, ale także zapewnią jego odpowiednią wentylację.

Co warte powiedzenia to fakt, że pustaki te mamy szansę zastosować zarówno do postawienia ścian zewnętrznych, jak i też do zbudowania ścianek działowych oraz ścian wewnętrznych, a wszystko to jest realne, bo pustaki te charakteryzują się przeróżną grubością oraz szerokością, więc świetnie będziemy mogli je dobrać do naszych oczekiwań.

Co wybrać jeśli nie chcemy już docieplać domu?

System Porotherm DRYFIX

Autor: Wienerberger.
Źródło: Wienerberger.

Im więcej mamy do zrobienia przy własnym domu tym z pewnością większe będą jego koszty postawienia, dlatego coraz częściej ludzie namyślają się, czy można zbudować dom, bez potrzeby jego dalszego docieplenia. Jak się okazuje, ten konkretny typ pustaków ceramicznych, ma tak różną grubość i tak różne właściwości, że mamy szansę zakupić taki, przy których należy docieplić nasz dom, ale także możemy na zakupienie takiego ich typu, gdzie ta czynność nie będzie konieczna.

Żeby zdobyć nowe dane na opisywane zagadnienie przenieś się tutaj (https://domymax.pl/projekty-domow/powyzej-130-m2/), a z pewnością nie poczujesz się zawiedziony Upewnij się, że tak jest!

W dodatku na ich plus przemawia też fakt, że wspaniale zachowują wszelkie dźwięki, więc jeżeli użyjemy je do budowania własnego domu, to możemy być pewni, że będzie do nas dobiegała jedynie niewielka ilość hałasów z ulicy.

Ciągle mamy szansę zapytać o radę specjalistów

Jednowarstwowa ściana Porotherm AKU

Autor: Eskadra Publica
Źródło: Eskadra Publica

Jeżeli czujemy się zagubieni w gąszczu różnorakich propozycji budowlanych, to ciągle o poradę warto zapytać ekspertów. Oni właściwie wiedzą, co obecnie jest najlepsze, z czego będziemy zadowoleni oraz co dopomoże nam zmniejszyć koszty budowy. Dodatkowo po takiej rozmowie, będziemy idealnie rozumieli czym konkretny rodzaj pustaków różni się od kolejnych, a więc samodzielnie będziemy w stanie wyliczyć jego zalety oraz te właściwości, które ostatecznie przemawiają na jego opłacalność.