Kwoty mogą nas miło zadziwić

Jeśli podejmujemy decyzję o zakupie swojego mieszkania, to przeważnie patrzymy za czymś używanym, co ma już parę lat, bo wychodzimy z założenia, że to co dopiero jest postawione, z pewnością jest kosztowne oraz nie będzie nas na to stać. Mimo wszystko jeżeli bliżej przypatrzymy się ofercie nowego budownictwa, to szybko ma szansę się okazać, iż kwoty są bardzo porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc jednak może się okazać, iż będziemy w stanie spełnić swoje marzenia i kupić coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Kilka słów o płytkach

Wszyscy pamiętamy czasy, kiedy na remont kuchni czy łazienki trzeba było oszczędzać środki przez dziesięć lat. Dostęp do materiałów do wykończenia był niewielki – boazeria na ścianach czy tapeta na ścianach były szczytem luksusu. Zakupy w nowoczesnym supermarkecie budowlanym doprowadzi wielu o ból głowy. Ozdobienie podłóg czy oryginalne ich wykończenie zależy tylko od zasobności naszego portfela i naszej wyobraźni.

Czar designu

Design coraz śmielej wkracza do saloników bądź mieszkań. Zadomawia się tak samo w miastach jak i na wsiach, wnosząc sporo dodatkowego uroku do niekiedy zwykłych domów. Designerskie dodatki do mieszkania zrobione przez najwspanialszych, najbardziej utalentowanych designerów, starannie dobrane przez właścicieli domu lub architekta wnętrz, potrafią nadać zwykłej kuchni ujmujący nowoczesny wygląd. Jak jednak dokonywać rozsądnych […]