Kilka słów o płytkach

Wszyscy pamiętamy czasy, kiedy na remont kuchni czy łazienki trzeba było oszczędzać środki przez dziesięć lat. Dostęp do materiałów do wykończenia był niewielki – boazeria na ścianach czy tapeta na ścianach były szczytem luksusu. Zakupy w nowoczesnym supermarkecie budowlanym doprowadzi wielu o ból głowy. Ozdobienie podłóg czy oryginalne ich wykończenie zależy tylko od zasobności naszego portfela i naszej wyobraźni.

Kwoty mogą nas miło zadziwić

Kiedy poweźmiemy decyzję o kupnie swojego mieszkania, to przeważnie patrzymy za czymś używanym, co ma już kilka lat, ponieważ wychodzimy z założenia, iż to co właśnie zostało zbudowane, bez wątpienia jest kosztowne oraz nie będzie nas na to stać. Jednak jeśli bliżej przyjrzymy się propozycji nowego budownictwa, to szybko ma szansę się okazać, że ceny są niesamowicie zbliżone do tych z rynku wtórnego, a więc mimo wszystko może się okazać, iż będziemy w stanie spełnić własne marzenia i nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Czar designu

Design coraz śmielej wkracza do saloników bądź mieszkań. Zadomawia się tak samo w miastach jak i na wsiach, wnosząc sporo dodatkowego uroku do niekiedy zwykłych domów. Designerskie dodatki do mieszkania zrobione przez najwspanialszych, najbardziej utalentowanych designerów, starannie dobrane przez właścicieli domu lub architekta wnętrz, potrafią nadać zwykłej kuchni ujmujący nowoczesny wygląd. Jak jednak dokonywać rozsądnych […]