Jakie funkcje mają klimatyzatory Hyundai?

Firma Hyundai Corporation zostaje utworzona w 1976 roku jako dział importu oraz eksportu Hyundai Group. Firma skupiała się na inwestycjach zagranicznych, które związane były z energetyką i ciężkimi chemicznymi towarami.

Zima na tarasie

Autor: Plastivan
Źródło: Plastivan
Równocześnie uczestniczyła w rozwoju zasobów całego globu.
W asortymencie podmiotu można odnaleźć klimatyzatory Hyundai niemałej klasy. Spółka do swych towarów wprowadziła wiele udogodnień przykładowo funkcję Wi-Fi, którą można by opcjonalnie podłączyć do klimatyzatorów konkretnej serii i umożliwia ona zarządzanie klimatyzatorem z każdego miejsca na ziemi poprzez mobilne urządzenie. Klimatyzatory Hyundai mogłyby funkcjonować bez przerwy nawet w niezwykle niskich, panujących na zewnątrz temperaturach, które sięgają -15 stopni. Te klimatyzatory są wyposażone w tego typu funkcje jak Auto Restart, Tryb Turbo, ochrona przed nawiewem powietrza zimnego w funkcji ogrzewania. Są również zaopatrzone w opcję odszraniania oraz filtr przeciwpyłkowy. Jako opcjonalne wyposażenie można dokupić moduł Wi-Fi oraz filtr z jonami srebra.

Wszelkie najważniejsze fakty zawiera nasza strona www. Sprawdź, czy będzie dla Ciebie pomocna, a poszukując różnych faktów z pewnością trafisz jeszcze na coś fascynującego.

Wszelkie towary są objęte 3 letnią gwarancją producenta.

lampy

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Klimatyzatory Hyundai powracają na rynek polski w nowej odsłonie. Marka jest rozpoznawalna głównie jako producent samochodów, lecz również znana jest ze swych towarów RTV oraz AGD. Dystrybutor klimatyzatorów Hyundai ma pełną ofertę tego koreańskiego producenta. Począwszy od klimatyzatorów Split przez modele multisplit na jednostkach kasetonowych czy przypodłogowych finalizując. Niezwykle ciekawy jest wzór Titanium, który ma filtry z witaminą C i z jonami srebra. Przy jednorazowym kupnie klimatyzatora za minimalną sumę 5000 zł netto, firma dołącza lodówkę z energetycznymi napojami. Przykładowo klimatyzator ścienny Hyundai jest sprzętem o niemałej jakości.

Możemy czyścić filtr przeciwpyłowy sami pod bieżącą wodą albo przy użyciu opcji CLEAN. Mocną stroną jest również możliwość dokładnego ustawienia obrotów wentylatora przy wykorzystaniu sterowania procentowego.