Łazienka jasna czy też ciemna?

Każdy, kto wypatrywał ceramicznych płytek świetnie wie, że od nadmiaru barw, deseni jak też pomysłów kręci w głowie, podoba się wszystko i równocześnie nic.
W jaki sposób w tychże okolicznościach dokonać roztropnych zakupów? Ściany oraz podłogę możemy potraktować jak dalszy plan – ściszony, odpowiedni do tego, co pragniemy wyeksponować.

gresy

Autor: Röben
Źródło: Röben
Toaleta może stać się zniewalająca dzięki wykończeniu, nawet jeśli jej wyposażenie będzie standardowe. Najistotniejsze jest to, ażeby wybierając gresy, myśleć o całym pomieszczeniu. Stąd należy zacząć od ogólnych decyzji.
osoby

Autor: Herry Lawford
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj do urządzenia umywalni przywiązujemy ogromną wagę. Jako w największym stopniu prywatne wnętrze jest wyrazem indywidualnego smaku, a częstokroć również fantazji właścicieli. W tym miejscu można poszaleć, wypróbować swą wyobraźnię, zdecydować się na ulubiony styl czy też Kolor. Jasna łazienka (remont łazienki poznań) to naturalny dobór, gdy nam zależy na otrzymaniu odczucia przestronności a także świeżości. Jest znakomita dla osób, jakim cały czas mało światła. Pomaga obudzić się o świcie a także odprężyć się w pogodnej aurze wieczorową porą. Istotną własnością jasnego wykończenia ścian oraz posadzki będzie to, iż pozwala harmonijnie wtopić w tło bielusieńkie sprzęty sanitarne. Natomiast na czarnym tle ścian jak też posadzek wszystkie przyrządy łazienkowe – umywalka bądź biały kaloryfer – rysują się niesłychanie wyraźnie a także wybijają na pierwszy plan.

Czarne kafelki będą zatem najlepszym podejściem, jeżeli zależy nam na ekspozycji wyrafinowanych kształtów z nowiutkich atrakcyjnych serii. Zapamiętaj, czarne gładkie oraz połyskujące płytki wymagają częstszego sprzątania niż jasne – dużo w większym stopniu widać na nich pył.