Jak prezentuje się mieszkaniowy rynek w Warszawie, czy moda będzie wpływać na ceny mieszkań.

Warszawa to największe miasto w naszym kraju, zrozumiałe więc jest, że posiada największą ilość mieszkań. W porównaniu z pozostałymi dużymi miastami, takimi jak Wrocław, Poznań czy Kraków, Warszawa cechuje się również najwyższym poziomem cen, różnice pomiędzy wcześniej wymienionymi miastami mogą sięgać kilkadziesiąt procent. Wynika to z paru rzeczy. Po pierwsze inwestycje na stołecznym rynku zwyczajnie są znacznie droższe, niż w innych częściach Polski.

Lokum w stolicy jest dla ciebie trudne do nabycia? Może zamieszkamy blisko Warszawy?

Warszawa jest duża, a do tego nie cechuje się wieloma atrakcjami, które sprawiłyby, że można ją pokochać. Oczywiście to bardzo interesująca stolica, lecz przez bardzo dobrze wszystkim znane wydarzenia historyczne, najzwyczajniej nie jest bardzo piękna. A należy pamiętać, że niegdyś Warszawa była nawet nazywana Paryżem Północy. Jednakowoż Warszawa to również to miasto, które charakteryzuje się naprawdę atrakcyjnymi pensjami – przynajmniej jeżeli w grę wchodzą polskie realia.

Już teraz poszukaj wymarzonego lokalu mieszkalnego w Wilanowie

Zdecydowanie więcej młodych ludzie chce jak najszybciej przeprowadzić się od własnych rodziców. Kilkanaście lat temu wiele ludzi tuż po skończeniu studiów powracało do rodzinnego domu jednorodzinnego i tam wiło swoje gniazdko.Aktualnie jest zupełnie inaczej, albowiem młodzi zamierzają się odłączyć i żyć wyłącznie na własny rachunek.